Hudební festival současnosti

30.6. - 1.7. 2023 SVITAVY

Romeo Green

Romea jsme na Rosničku pozvali a představili už v rámci ročníku 2020. Pak přišel covid a s ním přesunutí programu na další rok. To ale Roman bohužel nemohl, protože hrál na svatbě. On je totiž čas od času svatební diskžokej. Ale ne takový ten svatební diskžokej, ze kterých si ti praví a skuteční diskžokejové z temných klubů dělají legraci.

Roman je svatební diskžokej, kterého si zvou pouze tací, kteří ví. A protože víme i my, tento dávno hotový booking se konečně stane. Romeo Green se věnuje vlastnímu obchodu s gramofonovými deskami Stereo - Vinyl Culture Shop. Ten se nachází v Brně na ulici Kotlářská, hned vedle vietnamského bistra a obchodu s výběrovým chlastem.

Dennodenní dotýkání se zvukových kotoučů všech vůní a žánrů je zřetelným puncem kvalitní selekce. Sotva se dotočí soulová tepačka z roku 1975, už se nabaluje současně znějící breakbeatové electro Fatboy Slima, track starší než většina návštěvníků Rosničky.

Že se Romeo představí v "I only play vinyl" módu asi nemusíme zdůrazňovat. Romeo Green bude v pátek 30. června celý festival zahajovat!