Hudební festival současnosti

24. - 25.6. 2022 SVITAVY

Rosnička 2022: Tiskovka jednička

Jak naši pravidelní čtenáři již vědí, Rosnička je hudební festival současnosti, nejlepší festival ve Svitavách a nově také centrum osobního rozvoje a líheň nejlepších CZ/SK motivačních rapperů.

Dramaturgie tak pružně reaguje na globálně rostoucí poptávku po hekání, prskání, šuškání a opakování stejných slov 32x v řadě, tak jako to dělá Sergei z Ostravy, který se sice musel nejdřív živit jako prodavač v cukrárně a na úsměvu se to neblaze projevilo, ale poctivou robotou si nakonec vydělal dost na to, aby vyměnil všechny staré tesáky za nové a jeho chrup se teď blyští víc než spoiler custom bouráku ve skalní garáži Roba Pattinsona.

Kromě toho bude vesnický festival u rybářského rybníka tradičně opřen také o progresivní žabáky, mladé garážové tvůrce, i z Brna.. Zde zase čekejte tzv. techna, tedy cokoliv, co má rovný kopák a bouchá to alespoň 70x do minuty.

Třešničky v první oficiální tiskovce samozřejmě zmiňovat nebudeme, protože reklamní kampaň potrvá ještě několik měsíců a pak už bychom museli vařit z vody a již třetí rok promovat limitovanou edici peněženek. Ale s jistotou vám teď povím, že budete dost nevěřit.

Závěrem - kupujte lupeny, sledujte sociály a trénujte gunfingery!