Hudební festival současnosti

28. - 29. 8. 2020, SVITAVY

sundays on clarendon road

*NEVELKÝ TEST INSTANTNÍCH POLÉVEK!*

? Hoáng Gia Pho Gá

Tak tahle polévka nás totálně dostala. Za 25 korun dostanete 120 g opravdového instantního zázraku. Ona polévková příchuť tu totiž není v prášku - je tekutá a obsahuje skutečné maso. Ne sojové - skutečné. Pravda, jde o 4 - 5 kousků, ale i tak, paráda. A chuťově tahle polévka jako jediná nepřipomíná plastový výlisek. Problém je, že tuhle značku seženete málokde. Určitě ale v Sapě a ve větších večerkách.

? Mi Láu Thá

Přesouváme se z kategorie Pho Gá do kategorie „Obyčejná kuřecí nudlová polévka“. Asi nejlepší volbou je běžně dostupná Mi Láu Thá za 12 korun. Neoslní, ani neurazí.

? Nudle MAMA

Upřímně doufáme, že MAMA má nějaký speciální význam, protože jako od maminky tohle jídlo skutečně není. O stupínek horší, než předchozí dvě polévky a taky o dvě koruny levnější - seženete ji za 10 Kč.

? Sundays on Clarendon Road – Solid State

Tu nejdivnější polévku jsme si dnes nechali na konec. Nejen, že se z ní vůbec nenajíte, ještě k tomu Vás donutí přemýšlet! Uvařili ji pánové Jan Tůma a Jonáš Zbořil a jde o polévku hudební, která je emotivní, melancholická, bez přídavků laciných melodií a české angličtiny, kořeněná progresivní produkcí Tomáše Havlena a odkazy na globální neduhy naší společnosti i celé planety. Tip redakce!

PS: I mozek potřebuje občas jídlo.