Hudební festival současnosti

28. - 30. 6. 2019, SVITAVY

Dirty Danzo

 

Že je vinyl dávno mrtev, je lež jak věž a blbost jak hašlerky v čokoládě. Naopak. V dnešní době se opět začíná klást důraz na kvalitu, skutečnost, původní postupy. Z toho všeho digitálna máš stejně akorát hučení pod čepicó nebo v gaťatech.

Všechno se vrací a za desku, co tehdá stála 3 kilečka, dneska zaplatíš dvakrát tolik a ještě se raduješ z dobrýho kaufu, protože raritka, rozumíš. Je to jak s veteránama. Dneska pokud máš v garáži zachovalýho Favorita, kurde nech ho tam a čekej. A nebo ho strč OPAK DISSU LABEL, ti si s tím poraděj.

Kuba, to je ten, o kterým dneska mluvím. Ten když si má vybrat, jestli si koupí supr kvalitní naHertzovaný wavko za necelý tři euráče, nebo z Anglie objedná vinyla za skoro desetkrát tolik i s pošťákem, je jasný, že další tejden nepůjde na drinčíky do Supr Pandy Cirkus.

Málo kdo dokáže vypálit 15 litrů z fleku z místa, protože prostě ty vole teď vycházej takový pecky v limitkách, že čus. Už ať se to točí na tom gramofónu.

Selekce, že čumíš jak Kuřímák na Happy Meal, Kuba zaslouží respekt a plnej parket, tak nezklam a disco trisko žádný frisko, raději knihu.

Dirty Danzo bejku!