Hudební festival současnosti

28. - 30. 6. 2019, SVITAVY

Francis Conrad (A)

Na undergroundové hudební scéně je krásné to, že její hnací energie pramení z čirého nadšení a vášně těch, kteří jí drží při životě, podporují a často sami tvoří. Finanční satisfakci zde budete hledat jen stěží.

O tom by mohla říct své rakouská crew Deep Baked, která se ve Vídni pravidelně stará o příznivce alterativní taneční elektronické muziky. Toto vídeňské DJské uskupení je jedním z hlavních motorů tamní undergroundové scény.

Tale Of Us, Roman Flügel, Dixon, Bjarki, Job Jobsea mnoho dalších významných jmen již představili na svých "hluboce vypečených" večírcích, které rozhodně stojí za návštěvu. Zábava a kvalitní zážitek zaručen, ověřeno vlastními zkušenostmi.

Abychom dali tomuto zahraničnímu bookingu ještě větší váhu, zajeli jsme do nedaleké Vídně vyzpovídat jednoho z členů této bandy a vznikl z toho výborný rozhovor. Jo a při té příležitosti jsme si trsli na Barnta.

Jsme moc šťastní, že tato crew přijala pozvání na náš festival a tak se na letošním ročníku představí Ralf Jakob a Francis Conrad.