Hudební festival současnosti

28. - 30. 6. 2019, SVITAVY

Ralf Jakob (A)

Na undergroundové hudební scéně je krásné to, že její hnací energie pramení z čirého nadšení a vášně těch, kteří jí drží při životě, podporují a často sami tvoří. Finanční satisfakci zde budete hledat jen stěží.

O tom by mohla říct své rakouská crew Deep Baked, která se ve Vídni pravidelně stará o příznivce alterativní taneční elektronické muziky. Toto vídeňské DJské uskupení je jedním z hlavních motorů tamní undergroundové scény.

Tale Of Us, Roman Flügel, Dixon, Bjarki, Job Jobse a mnoho dalších významných jmen již představili na svých "hluboce vypečených" večírcích, které rozhodně stojí za návštěvu. Zábava a kvalitní zážitek zaručen, ověřeno vlastními zkušenostmi.

Abychom dali tomuto zahraničnímu bookingu ještě větší váhu, zajeli jsme do nedaleké Vídně vyzpovídat jednoho z členů této bandy a vznikl z toho výborný rozhovor. Jo a při té příležitosti jsme si trsli na Barnta.

Jsme moc šťastní, že tato crew přijala pozvání na náš festival a tak se na letošním ročníku představí Ralf Jakob a Francis Conrad.