Hudební festival současnosti

30.6. - 1.7. 2023 SVITAVY

Rosnička 2017: Souhrnné informace #2

 

Hudební festival současnosti posedmé

Sedmá edice festivalu Rosnička už za pár týdnů zaplní přírodní areál svitavského rybníka progresivní muzikou od českých i zahraničních umělců. Jako vždy hraje prim elektronická hudba v podání kapel, djů i improvizovaných projektů, které v reálném čase míchají audio a vizuálno do jednoho uměleckého celku.

Vystupující

No, bude jich hodně, jako ostatně vždycky. Akce začne v pátek v 15.00 a skončí až během neděle, což pořadatelům dává dost prostoru pro desítky vystupujících různých žánrů. Následující seznam ale ještě stále není kompletní, přibude ještě několik zajímavých hostů a tradiční zastoupení svitavských frajerů.

Kdy kdo

V pátek nás čeká Moja Reč (SK), Opak Dissu, Fast Food Orchestra, HRTL, Fox & Zef, PSJ, Disco Møreti, Scherbe (DE), Polygon Showcase, Mindicted Crew, Atrey, Da Moon a Luke Nova. Na sobotu ladí nástroje Smack, Jimmy Pé (SK), DJ Derek, MC Gey, Schwarzprior, Billain (BIH), Pixie, Sayko, Himalayan Dalai Lama, Ventolin, Kadaver anebo Perial (SK).

Lístky

Letos premiérový předprodej vstupenek funguje již od zimních měsíců a poběží téměř do akce, nicméně, pokud chcete mít účast jistou, nezbývá než dodat okřídlené „kupuj hned nebo breč později“. Předprodej najdete na webu festivalu, na serveru GoOut.cz a jeho pobočkách v Ostravě, v prodejně Freshlabels v Praze a v oblíbeném Indies v Brně.

Co dělat, když nemám internet

Mimo zmíněná místa s online terminály prodejce jsme se rozhodli vyjít alespoň návštěvníkům z regionu vstříc a omezený počet vstupenek za předprodejovou cenu bez poplatku nyní koupíte i v Informačních centrech ve Svitavách a Litomyšli a také v restauraci Popráč v Ústí nad Orlicí. Ale spěchejte, nebudou, ne-bu-dou!