Hudební festival současnosti

30.6. - 1.7. 2023 SVITAVY

Co Vám chystá sedmá Rosnička?

Rok 2017 bude v mnoha ohledech přelomový a platí to i pro Rosničku - hudební festival současnosti. Sedmý ročník ukáže potenciál akce bez kompromisů a s řadou vylepšení! Mezi nimi je i dlouho očekávané zavedení předprodeje a zveřejňování aktuálně potvrzených interpretů ihned po podpisu smlouvy. Díky tomu mají fanoušci elektronické hudby už teď přehled, co se letos u rybníka chystá a že to bude o dost větší než v minulosti.

Mezi deseti již zveřejněnými umělci jsou nejen známé slovenské projekty Moja Reč a Jimmy Pé, král českého grimu Smack, progresivní bosenský drum'n'bassový producent Billain a domácí projekt Himalayan Dalai Lama, který každodenně válí na vlnách rádia Wave, ale i bublající talenty v podobě elektronického Atreye, reggae dua Urban Robot nebo Asap Jardy, který obsadí koncertní podium se svou krů okolo labelu Opak Dissu.

Silná sestava se chystá se nasednout i na talíře gramofonů a CD playerů, účast potvrdili jezdci brněnské stáje MUAH se zahraničním hostem nebo DJ Derek z Bad Boyz Sound, kteří rozvibrovali Rosničku v roce 2015. Zmíněných 10 projektů je ale pořád pouze začátek, další vystoupení jsou nyní v jednání a na konci července se můžete těšit na čtyřnásobek, a to nepřeháníme.

Zvýšení komfortu pro návštěvníky přinese kompletní osvětlení a oplocení celého festivalového areálu, s ním je spojené i omezení maximálního počtu návštevníků, proto potencionálním návštěvníkům i věrným fanouškům doporučujeme využít možnosti předprodeje. Do konce ledna zaplatíte za dvoudenní vstupenku pouze 200,- Kč, následně se cena v předprodeji zvedne na 300,- Kč a na místě zaplatíte už 400,- Kč. Předprodej najdete na webu goout.cz.

Čerstvé informace a nově potvrzené umělce najdete vždy na našem webu, zajímavé odkazy, fotky, videa i diskuse můžete sledovat na facebookové události, facebookové stránce a na Instagramu.